Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Апарат за бричење

  3,350 ден
  CSS-6270
  Vendor: Unimax DAT
  • Титаниумска фолија
  • Ергономски дизајн
  • Полнива батерија
  • Може да се мие со вода
  • Полнач,четка,3 посебни глави
  • Смалена вибрација
  • Едноставно брзо полнење
  • Тример
  • Индикатор за полнење
  • Достава 150 денари
  Write your own review
  • Bad
  • Excellent
  • Титаниумска фолија
  • Ергономски дизајн
  • Полнива батерија
  • Може да се мие со вода
  • Полнач,четка,3 посебни глави
  • Смалена вибрација
  • Едноставно брзо полнење
  • Тример
  • Индикатор за полнење
  • Достава 150 денари
  fbq('track', 'ViewContent');