Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Апарат за крофни

  1,450 ден
  CSS-5304C
  Vendor: Unimax DAT
  • Американски стил на крофни
  • Сила 900W
  • Не леплива површина
  • Куќиште ладно на допир
  • Капацитет за печење на 6 крофни истовремено
  • 2 контролни ламби
  • Регулатор на јачината на 5 нивоа
  • Бела боја
  • Достава 150 денари
  Write your own review
  • Bad
  • Excellent
  • Американски стил на крофни
  • Сила 900W
  • Не леплива површина
  • Куќиште ладно на допир
  • Капацитет за печење на 6 крофни истовремено
  • 2 контролни ламби
  • Регулатор на јачината на 5 нивоа
  • Бела боја
  • Достава 150 денари
  fbq('track', 'ViewContent');