Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Апарат за мафини и проја

  1,600 ден
  CSS-5306
  Vendor: Unimax DAT
  • Сила 875W
  • Специјална нелеплива површина
  • Изолирана рачка против загревање
  • Содржи авто-температурен контролер кој спречува прегрејување
  • Димензии на грејната површина 20цм
  • Истовремено може да се печат 7 мафини/прои
  Write your own review
  • Bad
  • Excellent
  • Сила 875W
  • Специјална нелеплива површина
  • Изолирана рачка против загревање
  • Содржи авто-температурен контролер кој спречува прегрејување
  • Димензии на грејната површина 20цм
  • Истовремено може да се печат 7 мафини/прои
  fbq('track', 'ViewContent');