Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Апарат за пица

  2,450 ден
  CSS-5109B
  Vendor: Unimax DAT
  • Специална нелеплива површина
  • Димензија од 36цм
  • Стаклен поклопувач за непрекинато пратење на јадењето за време на подготовка 
  • Рачки ладни на допир
  • Апарат за автоматска контрола на температурата 
  • Потенциометар
  • Сила 1500W
  • Достава 150 денари
  Write your own review
  • Bad
  • Excellent
  • Специална нелеплива површина
  • Димензија од 36цм
  • Стаклен поклопувач за непрекинато пратење на јадењето за време на подготовка 
  • Рачки ладни на допир
  • Апарат за автоматска контрола на температурата 
  • Потенциометар
  • Сила 1500W
  • Достава 150 денари
  fbq('track', 'ViewContent');