Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Апарат за јогурт

  2,050 ден
  CSS-5431
  Vendor: Unimax DAT
  • Апарат за правење јогурт со 7 стаклени садови
  • Процесот на правење на јогуртот трае помалку од 12 саати
  • Потесетник за текот на процесот
  • Лесен за одржување
  • Сила 16.5цм
  • Струја 220-240V 50/60H
  • Димензии: обемот 25цм,висина 16цм
  • Достава 150 денари
  Write your own review
  • Bad
  • Excellent
  • Апарат за правење јогурт со 7 стаклени садови
  • Процесот на правење на јогуртот трае помалку од 12 саати
  • Потесетник за текот на процесот
  • Лесен за одржување
  • Сила 16.5цм
  • Струја 220-240V 50/60H
  • Димензии: обемот 25цм,висина 16цм
  • Достава 150 денари
  fbq('track', 'ViewContent');