Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Блендер

  2,500 ден
  CSS-5412
  Vendor: Unimax DAT
  • Сила 500W
  • 2 брзини
  • Капацитет 1.5Л
  • Плус ротација
  • Мобилен бокал лесен за одржување
  • Ножот може да се одвои за полесно да се одржува
  • Сечило од не'рѓосувачки челик
  • Поклопувач со безбедносен систем
  • Автоматско исклучување кога ќе се тргне поклопувачот
  • Достава 150 денари
  Write your own review
  • Bad
  • Excellent
  • Сила 500W
  • 2 брзини
  • Капацитет 1.5Л
  • Плус ротација
  • Мобилен бокал лесен за одржување
  • Ножот може да се одвои за полесно да се одржува
  • Сечило од не'рѓосувачки челик
  • Поклопувач со безбедносен систем
  • Автоматско исклучување кога ќе се тргне поклопувачот
  • Достава 150 денари
  fbq('track', 'ViewContent');