Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Блендер

  2.500 ден
  CSS-5410
  Добавувач: Унимакс ДАТ
  • Сила 500W
  • Количина 1.5Л
  • 2 брзини
  • Сигурносен микропрекинувач
  • Црна боја
  • Достава 150 денари
  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично
  • Сила 500W
  • Количина 1.5Л
  • 2 брзини
  • Сигурносен микропрекинувач
  • Црна боја
  • Достава 150 денари
  fbq('track', 'ViewContent');