Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Бокал за филтрирање вода

  1.300 ден
  CL-350
  Добавувач: Унимакс ДАТ
  • Извондреден систем за контролирање на протокот на водата
  • Дизајниран внатрешен филтер против чадење
  • Капацитет 2.4Л
  • Високо квалитетен и се репорачува за бебиња и трудници
  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично
  • Извондреден систем за контролирање на протокот на водата
  • Дизајниран внатрешен филтер против чадење
  • Капацитет 2.4Л
  • Високо квалитетен и се репорачува за бебиња и трудници
  fbq('track', 'ViewContent');