Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Грил тостер

  4,650 ден
  CSS-5320
  Vendor: Unimax DAT
  • Можност за грилување голем број намирници и јадења
  • Грил и сендвич тостер
  • Термостат,нелеплива површина
  • Индикатор за температура
  • Индикатор за напојување
  • Лесен за одржување
  • Сила 2000W
  • 2 грејни плочи
  • Димензии 37х32х14цм
  • Достава 150 денари
  Write your own review
  • Bad
  • Excellent
  • Можност за грилување голем број намирници и јадења
  • Грил и сендвич тостер
  • Термостат,нелеплива површина
  • Индикатор за температура
  • Индикатор за напојување
  • Лесен за одржување
  • Сила 2000W
  • 2 грејни плочи
  • Димензии 37х32х14цм
  • Достава 150 денари
  fbq('track', 'ViewContent');