Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Гурманско крчко

  7,300 ден
  CSS-5235B
  Vendor: Unimax DAT
  • Може да се готви на 8 начини
  • Двострука акција која овозможува совршено комбинирање на топлината за време на спремањето
  • Врвната топлотна спроводливост и керамичкиот слој овозможува изедначено готвење во сите делови од апаратот
  • Карактеристики: повеќенаменски апарат со димензии 28х28цм, стаклен поклопувач со дебелина од 5мм, Количина 5Л, гратис додаток за готвење на пареа и мрежа за пржење во масло, сила 1350-1650W, тајмер од 120мин, растојание на температурата 60-120С, може да се мие во машина за садови, алуминиумска база од 2.5мм, рам кој едноставно се одстранува
  • Достава 150 денари
  Write your own review
  • Bad
  • Excellent
  • Може да се готви на 8 начини
  • Двострука акција која овозможува совршено комбинирање на топлината за време на спремањето
  • Врвната топлотна спроводливост и керамичкиот слој овозможува изедначено готвење во сите делови од апаратот
  • Карактеристики: повеќенаменски апарат со димензии 28х28цм, стаклен поклопувач со дебелина од 5мм, Количина 5Л, гратис додаток за готвење на пареа и мрежа за пржење во масло, сила 1350-1650W, тајмер од 120мин, растојание на температурата 60-120С, може да се мие во машина за садови, алуминиумска база од 2.5мм, рам кој едноставно се одстранува
  • Достава 150 денари
  fbq('track', 'ViewContent');