Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Двојно решо

  2.850 ден
  CSS-5205
  Добавувач: Унимакс ДАТ
  • Две рингли со димензии 16.5/13 цм
  • Независни рингли за независна контрола на температурата
  • Куќиште од не'рѓосувачки челик
  • Не лизгачки гумени ногарки
  • Контрола на температурата
  • Индикаторна ламба
  • Сила 2250W
  • Достава 150 денари

   

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично
  • Две рингли со димензии 16.5/13 цм
  • Независни рингли за независна контрола на температурата
  • Куќиште од не'рѓосувачки челик
  • Не лизгачки гумени ногарки
  • Контрола на температурата
  • Индикаторна ламба
  • Сила 2250W
  • Достава 150 денари

   

  fbq('track', 'ViewContent');