Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Дехидратор-сушач на храна

  3.000 ден
  CSS-5330
  Добавувач: Унимакс ДАТ
  • Сила 250W
  • Температура на работа/сушење 50'-70'
  • Одредени производи имаат одредена температура на која би требало да се сушат
  • 5 нивоа тацни
  • Капацитет на тацните 1кг-5кг на суровини за време на сушење на една тацна
  • Одстранливи тацни по потреба
  • Брз и едноставен начин за подготовка на сдрава, природна храна
  • За различни креативни употреби
  • Димензии: дијагонала 33цм, длабочина 16цм
  • Достава 150 денари
  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично
  • Сила 250W
  • Температура на работа/сушење 50'-70'
  • Одредени производи имаат одредена температура на која би требало да се сушат
  • 5 нивоа тацни
  • Капацитет на тацните 1кг-5кг на суровини за време на сушење на една тацна
  • Одстранливи тацни по потреба
  • Брз и едноставен начин за подготовка на сдрава, природна храна
  • За различни креативни употреби
  • Димензии: дијагонала 33цм, длабочина 16цм
  • Достава 150 денари
  fbq('track', 'ViewContent');