Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Дигитално керамичко решо

  4.700 ден
  CSS-5200B
  Добавувач: Унимакс ДАТ
  • Керамичка плоча,сензорско управување со допир, иноксно куќиште
  • Дисплејот ја покажува температурата и подесувањата
  • Рачки за полесно пренесување
  • Аналоген контролер на температурата на подесување на тајмерот
  • Димензии на апаратот 300х70х420мм
  • Димензии на керамичките плочи 360х280мм
  • Обем на грејната површина 200мм
  • Сила 2000W
  • Достава 150 денари
  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично
  • Керамичка плоча,сензорско управување со допир, иноксно куќиште
  • Дисплејот ја покажува температурата и подесувањата
  • Рачки за полесно пренесување
  • Аналоген контролер на температурата на подесување на тајмерот
  • Димензии на апаратот 300х70х420мм
  • Димензии на керамичките плочи 360х280мм
  • Обем на грејната површина 200мм
  • Сила 2000W
  • Достава 150 денари
  fbq('track', 'ViewContent');