Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Ексклузивен сет од 24 парчиња

  3,200 ден
  GENTLY-66
  Vendor: Unimax DAT
  • Сет од 24 парчиња за ручек
  • не'рѓосувачки челик 18/10
  • Сетот се состои од: 6 парчиња големи лажици, 6 парчиња мали лажици, 6 парчиња вилушки, 6 парчиња ножеви
  • Сетот доаѓа во атрактивно дизајнирана кутија со многу пријатен надворешен принт кој на прв поглед дава позитивен прв впечаток
  • Внатре се наоѓа сет од 2 парчиња прибор за ручање со елегантни златни бои на рачките
  • Идеален прибор за подарок на најблиските
  • Достава 150 денари
  Write your own review
  • Bad
  • Excellent
  • Сет од 24 парчиња за ручек
  • не'рѓосувачки челик 18/10
  • Сетот се состои од: 6 парчиња големи лажици, 6 парчиња мали лажици, 6 парчиња вилушки, 6 парчиња ножеви
  • Сетот доаѓа во атрактивно дизајнирана кутија со многу пријатен надворешен принт кој на прв поглед дава позитивен прв впечаток
  • Внатре се наоѓа сет од 2 парчиња прибор за ручање со елегантни златни бои на рачките
  • Идеален прибор за подарок на најблиските
  • Достава 150 денари
  fbq('track', 'ViewContent');