Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Електричен апарат за шишање и бричење

  1,000 ден
  CSS-6270B
  Vendor: Unimax DAT
  • Двојна метална фолија која независно се движи
  • Потребно од 8h за полнење на батеријата
  • Tример на извлекување
  • 1 адаптер и четка за за чистење
  • Сила 300W
  • Достава 150 денари
  Write your own review
  • Bad
  • Excellent
  • Двојна метална фолија која независно се движи
  • Потребно од 8h за полнење на батеријата
  • Tример на извлекување
  • 1 адаптер и четка за за чистење
  • Сила 300W
  • Достава 150 денари
  fbq('track', 'ViewContent');