Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Електрична грил плотна

  3,700 ден
  CSS-5208A
  Vendor: Unimax DAT
  • Голема електрична грил плотна
  • Димензии на плотната 47х37цм
  • Потенциометар со 5 нивоа на јачината
  • Грил плотна обложена со тефлонски нелеплив слој
  • Сад за задржување на топлината на храната
  • Сад за маснотии
  • Тацна за загревање на храната
  • Сила 2000W
  • Достава 150 денари
  Write your own review
  • Bad
  • Excellent
  • Голема електрична грил плотна
  • Димензии на плотната 47х37цм
  • Потенциометар со 5 нивоа на јачината
  • Грил плотна обложена со тефлонски нелеплив слој
  • Сад за задржување на топлината на храната
  • Сад за маснотии
  • Тацна за загревање на храната
  • Сила 2000W
  • Достава 150 денари
  fbq('track', 'ViewContent');