Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Електрична грил плотна

  2,000 ден
  CSS-5209
  Vendor: Unimax DAT
  • Сила 1500W
  • Нелеплива површина
  • Регулатор на јачината од 5 нивоа
  • Термостат
  • Сад за маснотии
  • Рачки ладни на допир
  • Алуминиумска плотна за печење обложена со тефлонски слој
  • Димензии на плотната 35.5х25.5цм
  • Достава 150 денари
  Write your own review
  • Bad
  • Excellent
  • Сила 1500W
  • Нелеплива површина
  • Регулатор на јачината од 5 нивоа
  • Термостат
  • Сад за маснотии
  • Рачки ладни на допир
  • Алуминиумска плотна за печење обложена со тефлонски слој
  • Димензии на плотната 35.5х25.5цм
  • Достава 150 денари
  fbq('track', 'ViewContent');