Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Електрична мелница

  4.000 ден
  CSS-5426A
  Добавувач: Унимакс ДАТ
  • Метален додаток за мелење месо и додаток за полнење колбаси
  • Reverse функција (напред-назад)
  • Моќност 1200W
  • Достава 150 денари
  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично
  • Метален додаток за мелење месо и додаток за полнење колбаси
  • Reverse функција (напред-назад)
  • Моќност 1200W
  • Достава 150 денари
  fbq('track', 'ViewContent');