Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Електрична сецкалка

  1,450 ден
  CSS-5411
  Vendor: Unimax DAT
  • Стаклен сад со капацитет до 0,36Л
  • Моќност 300W
  • Копче за вклучување/исклучување
  • Сечило од не'рѓосувачки челик
  • Садот,сечилото и поклопувачот може да се мијат во машина за садови
  • Достава 150 денари
  Write your own review
  • Bad
  • Excellent
  • Стаклен сад со капацитет до 0,36Л
  • Моќност 300W
  • Копче за вклучување/исклучување
  • Сечило од не'рѓосувачки челик
  • Садот,сечилото и поклопувачот може да се мијат во машина за садови
  • Достава 150 денари
  fbq('track', 'ViewContent');