Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Електрично решо

  1,600 ден
  CSS-5200
  Vendor: Unimax DAT
  • Сила 1500W
  • Дименазии на ринглата 165мм
  • Подесив термостат за температура на ринглата 
  • Светлосен индикатор
  • Гумени ногарки
  • Многу погоден за студенти,канцеларии,колиби,викендици и слично
  • Црна боја
  • Достава 150 денари
  Write your own review
  • Bad
  • Excellent
  • Сила 1500W
  • Дименазии на ринглата 165мм
  • Подесив термостат за температура на ринглата 
  • Светлосен индикатор
  • Гумени ногарки
  • Многу погоден за студенти,канцеларии,колиби,викендици и слично
  • Црна боја
  • Достава 150 денари
  fbq('track', 'ViewContent');