Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Крчко од 4.5Л

  2,850 ден
  CSS-5234
  Vendor: Unimax DAT
  • Стаклен поклопувач
  • Рачки ладни на допир
  • Куќиште со овален облик од не'рѓосувачки челик
  • Мобилен керамички сад кој може да се мие во машина за садови
  • Поволен за готвење и подгрејување
  • Сила 280W
  • Достава 150 денари
  Write your own review
  • Bad
  • Excellent
  • Стаклен поклопувач
  • Рачки ладни на допир
  • Куќиште со овален облик од не'рѓосувачки челик
  • Мобилен керамички сад кој може да се мие во машина за садови
  • Поволен за готвење и подгрејување
  • Сила 280W
  • Достава 150 денари
  fbq('track', 'ViewContent');