Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Леќи за телефон - 3 во 1

  449 ден
  *
  *
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 4 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  3 во 1 леќи за камерата на Вашиот смартфон!
  Добивате три видови на леќи: 
  - Fisheye леќа што ја прави сликата округлеста;
  - Wide-Angle леќа што и овозможува на камерата да слика под широк агол;
  - Macro леќа што ќе Ви овозможи да ги фотографирате и најситните детали.

  Во пакетот добивате: 
  1 * 180 степени FishEye леќа
  1 * 10X Macro Леќа
  1 * 0.67X Wide Angle Леќа

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  3 во 1 леќи за камерата на Вашиот смартфон!
  Добивате три видови на леќи: 
  - Fisheye леќа што ја прави сликата округлеста;
  - Wide-Angle леќа што и овозможува на камерата да слика под широк агол;
  - Macro леќа што ќе Ви овозможи да ги фотографирате и најситните детали.

  Во пакетот добивате: 
  1 * 180 степени FishEye леќа
  1 * 10X Macro Леќа
  1 * 0.67X Wide Angle Леќа

  fbq('track', 'ViewContent');