Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Машинка за колбаси

  3.000 ден
  CSS-5491
  Добавувач: Унимакс ДАТ
  • Хоризонтален тип на полнење
  • Вакумско прицврстување за подлогата како и прицврстување со помош на стеги на работната површина
  • Силиконска плоча за потиснување
  • 3 различни пластични цевки по големина
  • Капацитет 2,5кг
  • Достава 150 денари
  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично
  • Хоризонтален тип на полнење
  • Вакумско прицврстување за подлогата како и прицврстување со помош на стеги на работната површина
  • Силиконска плоча за потиснување
  • 3 различни пластични цевки по големина
  • Капацитет 2,5кг
  • Достава 150 денари
  fbq('track', 'ViewContent');