Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Миксер

  1.850 ден
  CSS-5403
  Добавувач: Унимакс ДАТ
  • Моќност 320W
  • 2 брзини + TURBO функција
  • Додатоци: маталки за крем,шлаг,тесто
  • Достава 150 денари
  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично
  • Моќност 320W
  • 2 брзини + TURBO функција
  • Додатоци: маталки за крем,шлаг,тесто
  • Достава 150 денари
  fbq('track', 'ViewContent');