Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Мини сет за бричење

  800 ден
  CSS-6275B
  Vendor: Unimax DAT
  • 2 во 1 тример,за коса,за нос,уши,образи,брада
  • Гумена не лизгава рачка
  • Не'рѓосувачки челик
  • ЛЕД осветлување
  • Сечило безбедно на допир
  • 4 додатоци за средување
  • 1.5V батерија
  • Достава 150 денари
  Write your own review
  • Bad
  • Excellent
  • 2 во 1 тример,за коса,за нос,уши,образи,брада
  • Гумена не лизгава рачка
  • Не'рѓосувачки челик
  • ЛЕД осветлување
  • Сечило безбедно на допир
  • 4 додатоци за средување
  • 1.5V батерија
  • Достава 150 денари
  fbq('track', 'ViewContent');