Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Пица пекач

  1.750 ден
  FH-40A
  Добавувач: Унимакс ДАТ
  • Сила 1500W
  • Димензии 36см, длабочина 6.5цм
  • Стаклен поклопувач
  • 5 температутни подесувања
  • Термостат
  • Контролна ламба
  • Автоматски регулатор на температурата
  • Достава 150 денари
  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично
  • Сила 1500W
  • Димензии 36см, длабочина 6.5цм
  • Стаклен поклопувач
  • 5 температутни подесувања
  • Термостат
  • Контролна ламба
  • Автоматски регулатор на температурата
  • Достава 150 денари
  fbq('track', 'ViewContent');