Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Решо со керамичка плоча

  2,300 ден
  CSS-5200A
  Vendor: Unimax DAT
  • Идеален мал кујнски апарат за кујни со мал простор
  • Идеален за канцеларии,колиби,викендици, како и за студенти за подготовка на храна на било кое место
  • Керамичка грејна плоча со димензии 19.2цм
  • Термостат со 6 јачини
  • Сила 1250W
  • Достава 150 денари
  Write your own review
  • Bad
  • Excellent
  • Идеален мал кујнски апарат за кујни со мал простор
  • Идеален за канцеларии,колиби,викендици, како и за студенти за подготовка на храна на било кое место
  • Керамичка грејна плоча со димензии 19.2цм
  • Термостат со 6 јачини
  • Сила 1250W
  • Достава 150 денари
  fbq('track', 'ViewContent');