Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Сендвич тостер-грил

  900 ден
  CSS-5302C
  Добавувач: Унимакс ДАТ
  • Комбиниран тостер-грил
  • Грејни плочи за 2 сендвича
  • Куќиште ладно на допир
  • Индикатор кога апаратот е вклучен
  • Додаток за масло
  • Дрвена вилучка за полесно чистење
  • Не леплива површина
  • Контролна ламба
  • Бела боја
  • Сила 900W 
  • Достава 150 денари
  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично
  • Комбиниран тостер-грил
  • Грејни плочи за 2 сендвича
  • Куќиште ладно на допир
  • Индикатор кога апаратот е вклучен
  • Додаток за масло
  • Дрвена вилучка за полесно чистење
  • Не леплива површина
  • Контролна ламба
  • Бела боја
  • Сила 900W 
  • Достава 150 денари
  fbq('track', 'ViewContent');