Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Сет дрвени ножеви со стакло

  3.500 ден
  CL-56
  Добавувач: Унимакс ДАТ
  • Сет ножеви со дизајнирано стакло
  • Класичен дизајн на рачките со дрво и стакло
  • Релативно остри
  • Материјалот содржи не'рѓосувачки челик
  • Во сетот спаѓаат: готварски нож-20.3цм, но за сечење леб-20.3цм, нож за сечење-20.3цм, нож од 12.7цм, нож од 8.9цм
  • Достава 150 денари
  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично
  • Сет ножеви со дизајнирано стакло
  • Класичен дизајн на рачките со дрво и стакло
  • Релативно остри
  • Материјалот содржи не'рѓосувачки челик
  • Во сетот спаѓаат: готварски нож-20.3цм, но за сечење леб-20.3цм, нож за сечење-20.3цм, нож од 12.7цм, нож од 8.9цм
  • Достава 150 денари
  fbq('track', 'ViewContent');