Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Сет керамички ножеви

  2,350 ден
  CL-34
  Vendor: Unimax DAT
  • Сет од вистински керамички ножеви
  • Сечилото е направено од керамика со голема острина
  • Гумена рачка
  • Сетот се состои од 3 ножа
  • Куварски нож 20.3цм
  • Куварски 17.7цм
  • нож за сечење 10.5цм
  • Достава 150 денари
  Write your own review
  • Bad
  • Excellent
  • Сет од вистински керамички ножеви
  • Сечилото е направено од керамика со голема острина
  • Гумена рачка
  • Сетот се состои од 3 ножа
  • Куварски нож 20.3цм
  • Куварски 17.7цм
  • нож за сечење 10.5цм
  • Достава 150 денари
  fbq('track', 'ViewContent');