Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Сет ножеви со стакло

  2,750 ден
  CL-45
  Vendor: Unimax DAT
  • Сет квалитетни ножеви со стакло
  • Ергономски дизајн на рачките што ги прави ножевите лесни за ракување
  • Комбинација на рачката со пластика и не'рѓосувачки челик
  • Ножевите се исклучиво остри
  • Во комплетот спаѓаат следните ножеви: готварски нож- 20.3цм, нож за сечење леб-20.3цм, нож за сецкање-20.3цм, ножод 12.7цм, нож од 8.9цм
  • Достава 150 денари
  Write your own review
  • Bad
  • Excellent
  • Сет квалитетни ножеви со стакло
  • Ергономски дизајн на рачките што ги прави ножевите лесни за ракување
  • Комбинација на рачката со пластика и не'рѓосувачки челик
  • Ножевите се исклучиво остри
  • Во комплетот спаѓаат следните ножеви: готварски нож- 20.3цм, нож за сечење леб-20.3цм, нож за сецкање-20.3цм, ножод 12.7цм, нож од 8.9цм
  • Достава 150 денари
  fbq('track', 'ViewContent');