Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Сецкалка за помфрит

  1.150 ден
  CSS-5553
  Добавувач: Унимакс ДАТ
  • Нож за сецкање компир
  • Не'рѓосувачки челик
  • Може да се користи за сечење друг вид овошје или зеленчук
  • Многу корисно за брза подготовка
  • Димензии ширина/висина/должина на прегради за компир 6.3цм/6.3цм/9цм 
  • Димензии ширина/висина на сечилото 6.3цм/6.3цм
  • Достава 150 денари
  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично
  • Нож за сецкање компир
  • Не'рѓосувачки челик
  • Може да се користи за сечење друг вид овошје или зеленчук
  • Многу корисно за брза подготовка
  • Димензии ширина/висина/должина на прегради за компир 6.3цм/6.3цм/9цм 
  • Димензии ширина/висина на сечилото 6.3цм/6.3цм
  • Достава 150 денари
  fbq('track', 'ViewContent');