Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Фритеза на топол воздух

  4.900 ден
  CSS-5006B
  Добавувач: Унимакс ДАТ
  • Без масло
  • Пржи тостира (грилува) храна
  • Топлиот воздух подеднакво циркулира околу храната
  • Мобилен тефлонски сад
  • Лесен за чистење
  • Максимална сила 1500W
  • Капацитет на корпата 2.5Л
  • Решеткаст сад за храната
  • Тајмер
  • Потенциометар за температурно печење
  • Индикаторна ламба
  • Заштита од прегрејување
  • Достава 150 денари
  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично
  • Без масло
  • Пржи тостира (грилува) храна
  • Топлиот воздух подеднакво циркулира околу храната
  • Мобилен тефлонски сад
  • Лесен за чистење
  • Максимална сила 1500W
  • Капацитет на корпата 2.5Л
  • Решеткаст сад за храната
  • Тајмер
  • Потенциометар за температурно печење
  • Индикаторна ламба
  • Заштита од прегрејување
  • Достава 150 денари
  fbq('track', 'ViewContent');