Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  4. T - MAT

  1,239 ден
  Vendor: САМАД-АС
  *
  Delivery date: 1-2 days

  Gledring T-Mat Патосница со ултра модерен T - дизајн, изработена од високо квалитетна, чиста и мека гума,која не мириса, и има арома на ванила

  По потреба има можност за корегирање на патосницата, за да убаво се прилагоди на секое возило

  Рабовите од 1.5 цм од страните, не дозволуваат валкање на фабричниот теписон

  Содржи 2 предни и 2 задни патосници

  Write your own review
  • Bad
  • Excellent

  Gledring T-Mat Патосница со ултра модерен T - дизајн, изработена од високо квалитетна, чиста и мека гума,која не мириса, и има арома на ванила

  По потреба има можност за корегирање на патосницата, за да убаво се прилагоди на секое возило

  Рабовите од 1.5 цм од страните, не дозволуваат валкање на фабричниот теписон

  Содржи 2 предни и 2 задни патосници

  fbq('track', 'ViewContent');