Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Air Cool Bio JH165 - Подвижен био разладувач

  23.000 ден
  *
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 4 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Тежина 3000.0 гр.

   
   

  Систем: Портабилен клима уред

  Главни карактеристики:
  - Брзо разладува
  - Работи со вода
  - Тивок до 61dB
  - Јонизација
  - Овлажнувач
  - Управување на правецот на дување со далечински управувач
  - Разладува површина од 30-35 метри квадратни
  - Проток на воздух 4500 метри кубни на час
  - Резервоар за вода од 40 литри, со потрошувачка од 3-5л на час
  - Потрошувачка: 160W
  - Димензии: 712*466*1180 мм
  - Гаранција: 12 месеци
  - Може да се користи и на тераси и полу-отворени простории
  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Тежина 3000.0 гр.

   
   

  Систем: Портабилен клима уред

  Главни карактеристики:
  - Брзо разладува
  - Работи со вода
  - Тивок до 61dB
  - Јонизација
  - Овлажнувач
  - Управување на правецот на дување со далечински управувач
  - Разладува површина од 30-35 метри квадратни
  - Проток на воздух 4500 метри кубни на час
  - Резервоар за вода од 40 литри, со потрошувачка од 3-5л на час
  - Потрошувачка: 160W
  - Димензии: 712*466*1180 мм
  - Гаранција: 12 месеци
  - Може да се користи и на тераси и полу-отворени простории
  fbq('track', 'ViewContent');