Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Alisa - Сатенска двојна постелнина

  3,999 ден
  Availability: 2 in stock
  Delivery date: 1-2 days

  Alisa - Сатенска двојна постелнина

  Тежина 1500.0 гр.

  За: Брачен кревет

  Материјал: Сатен

  Дизајн: Дамаск

  Бои: Златна/Жолта, Зелена

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 4 парчиња (2 пар. 50см*70см; и 2 пар. 70см*70см)

  Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

  Долен чаршав: 1 парче 250см*250см

  Оживејте го Вашето љубовно катче со сетот постелнина Alisa!Подарете и го она што и е потребно на Вашата спална соба - комфорт, елеганција и беспрекорност. Сетот Alisa е целосно прекриен во потемни нијанси на раскошно зелена боја на кои се наоѓа кралско златен дезен кој совршено одговара на секој кревет. Сетот е направен од 100% сатен што Ви дозволува да го почувствувате свиленкастиот несекојдневен допир. Ние Ви го посакуваме најдоброто Вам и на Вашите најблиски со сетот Alisa. Зарем не го посакувате истото?
  Write your own review
  • Bad
  • Excellent

  Alisa - Сатенска двојна постелнина

  Тежина 1500.0 гр.

  За: Брачен кревет

  Материјал: Сатен

  Дизајн: Дамаск

  Бои: Златна/Жолта, Зелена

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 4 парчиња (2 пар. 50см*70см; и 2 пар. 70см*70см)

  Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

  Долен чаршав: 1 парче 250см*250см

  Оживејте го Вашето љубовно катче со сетот постелнина Alisa!Подарете и го она што и е потребно на Вашата спална соба - комфорт, елеганција и беспрекорност. Сетот Alisa е целосно прекриен во потемни нијанси на раскошно зелена боја на кои се наоѓа кралско златен дезен кој совршено одговара на секој кревет. Сетот е направен од 100% сатен што Ви дозволува да го почувствувате свиленкастиот несекојдневен допир. Ние Ви го посакуваме најдоброто Вам и на Вашите најблиски со сетот Alisa. Зарем не го посакувате истото?
  fbq('track', 'ViewContent');