Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Auto Cool | Соларен разладувач за во кола

  689 ден
  1.200 ден
  *
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 4 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  ури и во најжешките денови, вашиот паркиран автомобил одржува поладно и свеж воздух благодарение на овој соларен вентилатор

  Кога ќе се вратете назад во автомобилот ќе ви биде удобно

  Поставете го на пропустливиот дел на прозорецот, потоа затворете го прозорецот и заклучете го

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  ури и во најжешките денови, вашиот паркиран автомобил одржува поладно и свеж воздух благодарение на овој соларен вентилатор

  Кога ќе се вратете назад во автомобилот ќе ви биде удобно

  Поставете го на пропустливиот дел на прозорецот, потоа затворете го прозорецот и заклучете го

  fbq('track', 'ViewContent');