Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  АВТО-МОТО

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  1. Tip 1

  1.149 ден
  Универзални гумени патосници Gledring Magic type 1 изработена од високо квалитетна гума, која не смрди и има арома на ванила. Magic Type 1 е практична за чистење и користење а одговара на повеќето возила. Патосницата има додаток од левата страна и го покрива делот за одмор на левата нога. Содржи 2 предни и 2 задни патосници.

  12/21/5w сијалица

  200 ден
  Сијалица 12/21/5w , се користи за стоп светло. Сет од 2 парчиња.

  12/21W - Y сијалица

  200 ден
  Сијалица 12/21w - y , се користи за жмигавец, кој е транспарентен. Сијалицата е портокалова. Сет од 2 парчиња.

  12/21w сијалица

  200 ден
  Сијалица 12/21w , се користи за жмигавец и стоп светло. Сет од 2 парчиња.

  2. Tip 2

  1.149 ден
  Универзални гумени патосници Gledring Magic type 2 изработена од високо квалитетна гума, која не смрди и има арома на ванила. Magic Type 2 е практична за чистење и користење а одговара на сите возила. Содржи 2 предни и 2 задни патосници.

  21-w5w сијалица

  200 ден
  Сијалица 21-w5w се користи за позиционо светло, и за внатрешно осветлување. Сијалицата е убодна. Сет од 2 парчиња.

  АВТО-МОТО

  Filter by:

  Clear All
  Min: 155 ден Max: 23.200 ден
  ден.155 ден.23200
  ;