Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Bear - Бебешка постелнина

  899 ден
  Availability: 6 in stock
  Delivery date: 1-2 days

  Тежина 810.0 гр.

   
   

  За: Бебешко креветче

  Материјал: Ранфорс (100% Памук)

  Дизајн: Животни

  Бои: Бела, Сина

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 35см*45см

  Јорганска навлака: 1 парче 100см*150см

  Долен чаршав: 1 парче 100см*150см

  Нека осаменото мече на постелнината Bear го пронајде својот најдобар пријател! Вашите најмили ќе станат вистински пријатели со мече и заедно ќе се дружат во соништа. Надополнета со линии во светло зелена и портокалова боја, оваа постелнина ќе го разигра детското катче. Оваа бебешка постелнина е изработена од 100% памук, па го нуди најудобниот сон и квалитетен одмор. Овозможете им на Вашите најмили незаборавна дружба само со постелнината Bear!
  Write your own review
  • Bad
  • Excellent

  Тежина 810.0 гр.

   
   

  За: Бебешко креветче

  Материјал: Ранфорс (100% Памук)

  Дизајн: Животни

  Бои: Бела, Сина

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 35см*45см

  Јорганска навлака: 1 парче 100см*150см

  Долен чаршав: 1 парче 100см*150см

  Нека осаменото мече на постелнината Bear го пронајде својот најдобар пријател! Вашите најмили ќе станат вистински пријатели со мече и заедно ќе се дружат во соништа. Надополнета со линии во светло зелена и портокалова боја, оваа постелнина ќе го разигра детското катче. Оваа бебешка постелнина е изработена од 100% памук, па го нуди најудобниот сон и квалитетен одмор. Овозможете им на Вашите најмили незаборавна дружба само со постелнината Bear!
  fbq('track', 'ViewContent');