Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Belinda - Двојна постелнина

  999 ден
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 3 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Belinda - Двојна постелнина

  За: Брачен кревет

  Материјал: Поликотон (65% Памук и 35% Полиестер)

  Дизајн: Животни

  Бои: Бела, Кафена, Розева, Зелена

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см

  Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

  Долен чаршав: Се доплаќа

  Сакајте се себеси и дозволете си нежно уживање со сетот Belinda! Прекрасниот сет постелнина Belinda e прошаран со прекрасни дезени во живи и весели бои. Дизајниран со нијасирани розеви и зелени пеперутки на бела основа, постелнината Belinda ќе Ве одведе во пролетна градина на уживање. Дополнително, овој сет Ви дава комфорт, удобност и трајност со прекрасниот спој на материјали од 65% памук и 35% полиестер.
  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Belinda - Двојна постелнина

  За: Брачен кревет

  Материјал: Поликотон (65% Памук и 35% Полиестер)

  Дизајн: Животни

  Бои: Бела, Кафена, Розева, Зелена

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см

  Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

  Долен чаршав: Се доплаќа

  Сакајте се себеси и дозволете си нежно уживање со сетот Belinda! Прекрасниот сет постелнина Belinda e прошаран со прекрасни дезени во живи и весели бои. Дизајниран со нијасирани розеви и зелени пеперутки на бела основа, постелнината Belinda ќе Ве одведе во пролетна градина на уживање. Дополнително, овој сет Ви дава комфорт, удобност и трајност со прекрасниот спој на материјали од 65% памук и 35% полиестер.
  fbq('track', 'ViewContent');