Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Безжичен полнач за телефон

  249 ден
  *
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 6 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Заборавете на сплетканите кабли и полнете го Вашиот мобилен телефон без тешкотија!
  Со самото поставување на телефонот над овој Wireless полнач, Вашиот телефон ќе се полни без да имате потреба од никакво поврзување преку кабел.
  Елегантниот и едноставен изглед е дополнителна позитивна карактеристика која овозможува лесно користење на полначот во секоја ситуација и пригода.

  За iPhone мора да се додаде и додатокот за бежично полнење

  Телефоните што поддржуваат Wireless charging не мора да го поседуваат и додатокот за бежично полнење, потребна е само станицата

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Заборавете на сплетканите кабли и полнете го Вашиот мобилен телефон без тешкотија!
  Со самото поставување на телефонот над овој Wireless полнач, Вашиот телефон ќе се полни без да имате потреба од никакво поврзување преку кабел.
  Елегантниот и едноставен изглед е дополнителна позитивна карактеристика која овозможува лесно користење на полначот во секоја ситуација и пригода.

  За iPhone мора да се додаде и додатокот за бежично полнење

  Телефоните што поддржуваат Wireless charging не мора да го поседуваат и додатокот за бежично полнење, потребна е само станицата

  fbq('track', 'ViewContent');