Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување
  RSS

  Постови на блог '2017' 'декември'

  ВИ ТРЕБА ПОДАРОК ВО ПОСЛЕДЕН МОМЕНТ? Ова Е Вистинскиот Избор За Вас
  0 ВИ ТРЕБА ПОДАРОК ВО ПОСЛЕДЕН МОМЕНТ? Ова Е Вистинскиот Избор За Вас

  Некогаш пронаоѓањето на идеалниот подарок за вашите најблиски е најтешката работа, како за вашата мајка, татко, внука или за вашите брат или сестра. Оваа година подарете им нешто посебно а тоа нека биде безвременски подарок како часовниците од Купер.

  ДЕТАЛ КОЈ ГО НОСАТ СИТЕ ФРАЕРИ: Како Да Одберете Совршен Часовник За Секоја Пригода и Стил?
  0 ДЕТАЛ КОЈ ГО НОСАТ СИТЕ ФРАЕРИ: Како Да Одберете Совршен Часовник За Секоја Пригода и Стил?

  Без разлика дали планирате да купувате рачен часовник за вас или за некое друго лице, се одлучивме да ви помогнеме во вашиот совршен избор на рачни часовници.

  Како што се наближуваат новогодишните и божиќните празници така се повеќе се поставуваат прашањата и дилемите каков подарок да се купи и што...

  Време е за МВМТ Часовник
  4441 Време е за МВМТ Часовник

  Џејк Касан и Крамер Ле Плант не спаѓаат во просечните студенти кои го напуштиле факултетот. На само 22 години, тие го направија речиси невозможното со што се вклопија само во рангот на имиња како Стив Џобс, Марк Зукенберг и Бил Гејтс.

  Како и многу други успешни претриемачи, овие двајца цимери го ба...

  Колку заработуваат најдобрите гејмери на планетата? Пет од најплатените се обогатија од само една игра (ВИДЕО)
  0 Колку заработуваат најдобрите гејмери на планетата? Пет од најплатените се обогатија од само една игра (ВИДЕО)

  Гејмерската индустрија е доста профитабилна и нејзините менаџери па и гејмери заработуваат огромни парични средства. Спрема податоците на XY гејминг од почетокот на 2017 година, 5-те најплатени играчи во светот доаѓаат на врвот од играњето на Дота 2.

  Околу 80 од 100-те најплатени гејмери во светот ...

  Вежби За Раце И Зглобови За Посветени Гејмери
  0 Вежби За Раце И Зглобови За Посветени Гејмери

  Гејмингот знае да биде опасен спорт. Да, се нарекуваат „е-спортови“. Доколку и ти ги практикуваш е-спортовите, постојат неколку прашања кои си ги поставуваш самиот на себе како професионален гејмер.

  Првото вообичаено прашање кое си го поставуваш е тоа дали си го губиш драгоценото време? Многу профе...

  ИГРАЊЕТО ПОВЕЌЕ НЕМА ДА БИДЕ ИСТО: Тастатура и Глувче Создадени За Гејмери
  1 ИГРАЊЕТО ПОВЕЌЕ НЕМА ДА БИДЕ ИСТО: Тастатура и Глувче Создадени За Гејмери

  K636 Wired Gaming Keyboard и M416 Backlighted Optical Mouse се вистинската работа за сите љубители на видео игрите кои сакаат гејмерското искуство да биде по нивен вкус.

  Во компјутерскиот свет, постојат електронски уреди кои воопшто не ги забележуваме затоа што во нашето секојдневие се толку вдомен...

  0 4 Работи Кои Треба Да Ги Знаете За ЛЕД Ламбите

  Со нивната растечката популарност и неопходност од користење, ЛЕД ламбите полека прераснаа во глобален моден тренд а секако, за тоа постојат и бројни причини. Денес ќе наброиме 4 од нив.

   

  Лед ламбите ги заштедуваат вашите пари

  Едно американско истражување за користењето на лед осветлувањето од 2...

  Зошто ЛЕД Ламбите Се Толку Популарни?
  0 Зошто ЛЕД Ламбите Се Толку Популарни?

  Кога некој ќе спомне „лед ламба“ веднаш тоа не асоцира на смирувачка илуминација, врвен квалитет, економичност и долготрајност. Лед осветлувањето во голем дел се разликува од класичното осветлување. Причините за овие разлики се оправдани и за таа оправданост зборуваат исклучиво фактите.

   

  Лед ламб...

  Сакате Да Вградите Камин? Потребно Е Да Исполните 3 Важни Услови!
  0 Сакате Да Вградите Камин? Потребно Е Да Исполните 3 Важни Услови!

  Ниту еден предмет кој што се наоѓа во ентериерот на вашиот дом не дава такво чувство на топлина, романтика и блискост како што тоа го прави каминот. Да се потсетиме само на сцените во филмовите и деловите од литературата во кои мајката или бабата му чита приказни на својот син или внуче покрај топли...

  Подгответе Го Вашиот Автомобил За Зимскиот Период Во 10 Чекори
  0 Подгответе Го Вашиот Автомобил За Зимскиот Период Во 10 Чекори

  Секогаш кога доаѓа зимата на прагот видливи се најголемите слабости на нашите автомобили. Некои ќе имаат проблеми со стартувањето на автомобилите во ладните утра, некои ќе имаат проблеми со прилагодувањата, но без разлика на староста на вашиот автомобил, секој од нас мора да направи 10 важни чекори ...