Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување
  RSS

  Интересно

  Какви треба да бидат гумите на лето?
  0 Какви треба да бидат гумите на лето?

   

  VIKING е бренд на Continental AG развиен во Германија, а се произведува во Европа.

   

  Директна конекција со летото

  Помеѓу април и октомври, летните гуми се секогаш најдобар избор за комплетна опременост на возилата. Дури и при суви услови и под умерени временски услови, гумите мора да ги исполн...

  Продавај на КУПЕР!
  0 Продавај на КУПЕР!

  Продавај на КУПЕР! На КУПЕР добивате БЕСПЛАТНА е-продавница со која отварате уште еден канал за продажба со која продавате на целата територија на Р. Македонија.

  Кои се критериумите?

  Онлајн продавањето на КУПЕР е овозможено на секоја регистрирана фирма или занаетчија во Македонија.

  Аплицирај на p...

  Што значи ознаката “Сребро 925”?
  4012 Што значи ознаката “Сребро 925”?

  Ако сте поминале барем малку време во шопинг на накит, дури и гледајќи наоколу во продавници за сувенири и подароци, веројатно сте забележале накит со ознака “Сребро 925” . Можеби знаете и како изгледа, но не знаете што точно е или што означува "Сребро 925".

   

   

  Многу луѓе накитот кој е означен к...

  ВИ ТРЕБА ПОДАРОК ВО ПОСЛЕДЕН МОМЕНТ? Ова Е Вистинскиот Избор За Вас
  0 ВИ ТРЕБА ПОДАРОК ВО ПОСЛЕДЕН МОМЕНТ? Ова Е Вистинскиот Избор За Вас

  Некогаш пронаоѓањето на идеалниот подарок за вашите најблиски е најтешката работа, како за вашата мајка, татко, внука или за вашите брат или сестра. Оваа година подарете им нешто посебно а тоа нека биде безвременски подарок како часовниците од Купер.

  ДЕТАЛ КОЈ ГО НОСАТ СИТЕ ФРАЕРИ: Како Да Одберете Совршен Часовник За Секоја Пригода и Стил?
  0 ДЕТАЛ КОЈ ГО НОСАТ СИТЕ ФРАЕРИ: Како Да Одберете Совршен Часовник За Секоја Пригода и Стил?

  Без разлика дали планирате да купувате рачен часовник за вас или за некое друго лице, се одлучивме да ви помогнеме во вашиот совршен избор на рачни часовници.

  Како што се наближуваат новогодишните и божиќните празници така се повеќе се поставуваат прашањата и дилемите каков подарок да се купи и што...

  Време е за МВМТ Часовник
  4441 Време е за МВМТ Часовник

  Џејк Касан и Крамер Ле Плант не спаѓаат во просечните студенти кои го напуштиле факултетот. На само 22 години, тие го направија речиси невозможното со што се вклопија само во рангот на имиња како Стив Џобс, Марк Зукенберг и Бил Гејтс.

  Како и многу други успешни претриемачи, овие двајца цимери го ба...

  Колку заработуваат најдобрите гејмери на планетата? Пет од најплатените се обогатија од само една игра (ВИДЕО)
  0 Колку заработуваат најдобрите гејмери на планетата? Пет од најплатените се обогатија од само една игра (ВИДЕО)

  Гејмерската индустрија е доста профитабилна и нејзините менаџери па и гејмери заработуваат огромни парични средства. Спрема податоците на XY гејминг од почетокот на 2017 година, 5-те најплатени играчи во светот доаѓаат на врвот од играњето на Дота 2.

  Околу 80 од 100-те најплатени гејмери во светот ...

  Вежби За Раце И Зглобови За Посветени Гејмери
  0 Вежби За Раце И Зглобови За Посветени Гејмери

  Гејмингот знае да биде опасен спорт. Да, се нарекуваат „е-спортови“. Доколку и ти ги практикуваш е-спортовите, постојат неколку прашања кои си ги поставуваш самиот на себе како професионален гејмер.

  Првото вообичаено прашање кое си го поставуваш е тоа дали си го губиш драгоценото време? Многу профе...

  ИГРАЊЕТО ПОВЕЌЕ НЕМА ДА БИДЕ ИСТО: Тастатура и Глувче Создадени За Гејмери
  1 ИГРАЊЕТО ПОВЕЌЕ НЕМА ДА БИДЕ ИСТО: Тастатура и Глувче Создадени За Гејмери

  K636 Wired Gaming Keyboard и M416 Backlighted Optical Mouse се вистинската работа за сите љубители на видео игрите кои сакаат гејмерското искуство да биде по нивен вкус.

  Во компјутерскиот свет, постојат електронски уреди кои воопшто не ги забележуваме затоа што во нашето секојдневие се толку вдомен...

  0 4 Работи Кои Треба Да Ги Знаете За ЛЕД Ламбите

  Со нивната растечката популарност и неопходност од користење, ЛЕД ламбите полека прераснаа во глобален моден тренд а секако, за тоа постојат и бројни причини. Денес ќе наброиме 4 од нив.

   

  Лед ламбите ги заштедуваат вашите пари

  Едно американско истражување за користењето на лед осветлувањето од 2...