Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Bluetooth селфи стик - Трипод

  499 ден
  *
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 4 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Трипод за мобилен телефон!

  Ултра лесен и стабилен, пренослив и со модерен дизајн. Триподот се раздолжува од 18 см до 70 см, и тежи 135 грама. 

  Добивате и далечински управувач кој се поврзува со вашиот телефон за да можете да правите фотографии и видеа од различни позиции. Не се потребни никакви апликации само блутут конекција од вашиот телефон до далечинскиот управувач.

  Компатибилен е со:
  - Мобилни телефони од 5,8 см до 8,5 см ширинa;
  - Спортски камери, како што се GoPro, Sony Action Cam, Yi Cam и сите други камери до 350 грама тежина.

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Трипод за мобилен телефон!

  Ултра лесен и стабилен, пренослив и со модерен дизајн. Триподот се раздолжува од 18 см до 70 см, и тежи 135 грама. 

  Добивате и далечински управувач кој се поврзува со вашиот телефон за да можете да правите фотографии и видеа од различни позиции. Не се потребни никакви апликации само блутут конекција од вашиот телефон до далечинскиот управувач.

  Компатибилен е со:
  - Мобилни телефони од 5,8 см до 8,5 см ширинa;
  - Спортски камери, како што се GoPro, Sony Action Cam, Yi Cam и сите други камери до 350 грама тежина.

  fbq('track', 'ViewContent');