Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Boat - Памучна двојна постелнина

  1.399 ден
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 4 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Тежина 1310.0 гр.

  За: Брачен кревет

  Материјал: Ранфорс (100% Памук)

  Дизајн: Наутички

  Бои: Црна, Бела, Сина

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см

  Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

  Долен чаршав: Се доплаќа

  Запловете во мирните води на Вашите сништа со постелнината Boat! Белата основа и небесно сините бранови со шари од чамци, ќе ја разубават и смират Вашата спална. Сетот Boat е исто така многу удобен, со оглед на тоа што е направен од 100% памук. Посакајте си добра ноќ преку спокојот и мирот кој Ви го нуди сетот Boat!
  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Тежина 1310.0 гр.

  За: Брачен кревет

  Материјал: Ранфорс (100% Памук)

  Дизајн: Наутички

  Бои: Црна, Бела, Сина

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см

  Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

  Долен чаршав: Се доплаќа

  Запловете во мирните води на Вашите сништа со постелнината Boat! Белата основа и небесно сините бранови со шари од чамци, ќе ја разубават и смират Вашата спална. Сетот Boat е исто така многу удобен, со оглед на тоа што е направен од 100% памук. Посакајте си добра ноќ преку спокојот и мирот кој Ви го нуди сетот Boat!
  fbq('track', 'ViewContent');