Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Butterfly - Памучна двојна постелнина

  1.399 ден
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 4 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Тежина 1310.0 гр

  За: Брачен кревет

  Материјал: Ранфорс (100% Памук)

  Дизајн: Животни

  Бои: Црна, Бела, Сина

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см

  Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

  Долен чаршав: Се доплаќа

  Црната и белата боја се комбинација која никогаш не застарува. Токму тоа ја дава едноставноста на двојната постелнина Butterfly! Чистина и класика е она што го нуди оваа постелнина преку белата основа и црните пеперутки кои в лет ќе ја опленат Вашата спална соба со разиграност. Изработена од 100% памук, оваа постелнина е дополнително привлечна преку мекоста и удобноста која ја нуди овој материјал. Ви гарантираме квалитет и удобност во едно, надополнето со неодолив дизајн, само со Butterfly!
  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Тежина 1310.0 гр

  За: Брачен кревет

  Материјал: Ранфорс (100% Памук)

  Дизајн: Животни

  Бои: Црна, Бела, Сина

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см

  Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

  Долен чаршав: Се доплаќа

  Црната и белата боја се комбинација која никогаш не застарува. Токму тоа ја дава едноставноста на двојната постелнина Butterfly! Чистина и класика е она што го нуди оваа постелнина преку белата основа и црните пеперутки кои в лет ќе ја опленат Вашата спална соба со разиграност. Изработена од 100% памук, оваа постелнина е дополнително привлечна преку мекоста и удобноста која ја нуди овој материјал. Ви гарантираме квалитет и удобност во едно, надополнето со неодолив дизајн, само со Butterfly!
  fbq('track', 'ViewContent');