Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Calina - Сатенска двојна постелнина

  3.999 ден
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 3 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Calina - Сатенска двојна постелнина

  Тежина 1500.0 гр.

  За: Брачен кревет

  Материјал: Сатен

  Дизајн: Цветни, Дамаск

  Бои: Бела, Кафена, Зелена

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 4 парчиња (2 пар. 50см*70см; и 2 пар. 70см*70см)

  Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

  Долен чаршав: 1 парче 250см*250см

  Одморете ги Вашите очи на нежната постелнина Calina!Внесете раскош,свежина и спокој со постелнината Calina која воедно ќе направи да се разбудите наспани. Карактеристичната бела основа во комбинација со интересен темно виолетов принт и свежа зелена боја нуди повеќе варијанти на комбинирање на оваа постелнина со различниот ентериер во Вашата спална соба. Изработена од 100% сатен, оваа постелнина Ви овозможува кралска мекост и нежност кој сега имате можност да ја почувствувате на сопствена кожа за неодолива цена. Живејте раскошно и дозволете си кралска елеганција само со сетот Calina!

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Calina - Сатенска двојна постелнина

  Тежина 1500.0 гр.

  За: Брачен кревет

  Материјал: Сатен

  Дизајн: Цветни, Дамаск

  Бои: Бела, Кафена, Зелена

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 4 парчиња (2 пар. 50см*70см; и 2 пар. 70см*70см)

  Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

  Долен чаршав: 1 парче 250см*250см

  Одморете ги Вашите очи на нежната постелнина Calina!Внесете раскош,свежина и спокој со постелнината Calina која воедно ќе направи да се разбудите наспани. Карактеристичната бела основа во комбинација со интересен темно виолетов принт и свежа зелена боја нуди повеќе варијанти на комбинирање на оваа постелнина со различниот ентериер во Вашата спална соба. Изработена од 100% сатен, оваа постелнина Ви овозможува кралска мекост и нежност кој сега имате можност да ја почувствувате на сопствена кожа за неодолива цена. Живејте раскошно и дозволете си кралска елеганција само со сетот Calina!

  fbq('track', 'ViewContent');