Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Calina - Сатенска двојна постелнина

  3,999 ден
  Availability: 3 in stock
  Delivery date: 1-2 days

  Calina - Сатенска двојна постелнина

  Тежина 1500.0 гр.

  За: Брачен кревет

  Материјал: Сатен

  Дизајн: Цветни, Дамаск

  Бои: Бела, Кафена, Зелена

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 4 парчиња (2 пар. 50см*70см; и 2 пар. 70см*70см)

  Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

  Долен чаршав: 1 парче 250см*250см

  Одморете ги Вашите очи на нежната постелнина Calina!Внесете раскош,свежина и спокој со постелнината Calina која воедно ќе направи да се разбудите наспани. Карактеристичната бела основа во комбинација со интересен темно виолетов принт и свежа зелена боја нуди повеќе варијанти на комбинирање на оваа постелнина со различниот ентериер во Вашата спална соба. Изработена од 100% сатен, оваа постелнина Ви овозможува кралска мекост и нежност кој сега имате можност да ја почувствувате на сопствена кожа за неодолива цена. Живејте раскошно и дозволете си кралска елеганција само со сетот Calina!

  Write your own review
  • Bad
  • Excellent

  Calina - Сатенска двојна постелнина

  Тежина 1500.0 гр.

  За: Брачен кревет

  Материјал: Сатен

  Дизајн: Цветни, Дамаск

  Бои: Бела, Кафена, Зелена

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 4 парчиња (2 пар. 50см*70см; и 2 пар. 70см*70см)

  Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

  Долен чаршав: 1 парче 250см*250см

  Одморете ги Вашите очи на нежната постелнина Calina!Внесете раскош,свежина и спокој со постелнината Calina која воедно ќе направи да се разбудите наспани. Карактеристичната бела основа во комбинација со интересен темно виолетов принт и свежа зелена боја нуди повеќе варијанти на комбинирање на оваа постелнина со различниот ентериер во Вашата спална соба. Изработена од 100% сатен, оваа постелнина Ви овозможува кралска мекост и нежност кој сега имате можност да ја почувствувате на сопствена кожа за неодолива цена. Живејте раскошно и дозволете си кралска елеганција само со сетот Calina!

  fbq('track', 'ViewContent');