Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Filters
Јазик
Пребарување

Церада за џип (дим. C4 - 485 x 195 x 185 cm)

3.050 ден
Церада за кола димензија C4 - 485 x 195 x 185 cm. Штити од сонце, снег и дожд.
*
Датум на испорака: 1-2 дена

Церадата е изработена од квалитетен водоотпорен материјал. Внатрешноста е во комбинација со памучна подлога за да не дојде до гребење на лакот на возилото. Истата може да се користи на сонце, снег и дожд.

Важно предупредување: Покријте го возилото со церадата, исклучиво кога Вашето возило е суво!

Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

Церадата е изработена од квалитетен водоотпорен материјал. Внатрешноста е во комбинација со памучна подлога за да не дојде до гребење на лакот на возилото. Истата може да се користи на сонце, снег и дожд.

Важно предупредување: Покријте го возилото со церадата, исклучиво кога Вашето возило е суво!

fbq('track', 'ViewContent');