Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Водоотпорна церада (дим. S - 415 x 160 x 143 cm)

  2.200 ден
  Церада за кола димензија S - 415 x 160 x 143 cm. Штити од сонце, снег и дожд.
  *
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Церадата е изработена од квалитетен водоотпорен материјал. Внатрешноста е во комбинација со памучна подлога за да не дојде до гребење на лакот на возилото. Истата може да се користи на сонце, снег и дожд.

  Важно предупредување: Покријте го возилото со церадата, исклучиво кога Вашето возило е суво!

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Церадата е изработена од квалитетен водоотпорен материјал. Внатрешноста е во комбинација со памучна подлога за да не дојде до гребење на лакот на возилото. Истата може да се користи на сонце, снег и дожд.

  Важно предупредување: Покријте го возилото со церадата, исклучиво кога Вашето возило е суво!

  fbq('track', 'ViewContent');