Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Filters
Јазик
Пребарување

Церада за мотор (дим. XL - 246 x 105 x 127 cm)

950 ден
Церада за мотор димензија XL - 246 x 105 x 127 cm. Штити од сонце, снег и дожд.
*
Датум на испорака: 1-2 дена

Церадата е изработена од квалитетен водоотпорен материјал. Внатрешноста е во комбинација со памучна подлога за да не дојде до гребење на лакот на моторот. Истата може да се користи на сонце, снег и дожд.

Важно предупредување: Покријте го моторот со церадата, исклучиво кога е сув!

Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

Церадата е изработена од квалитетен водоотпорен материјал. Внатрешноста е во комбинација со памучна подлога за да не дојде до гребење на лакот на моторот. Истата може да се користи на сонце, снег и дожд.

Важно предупредување: Покријте го моторот со церадата, исклучиво кога е сув!

fbq('track', 'ViewContent');